Nasze usługi

co możemy dla Ciebie zrobić

Projekt wnętrz

Przygotowany zostanie dla Ciebie projekt, zgodnie z przedstawionymi oczekiwaniami, mieszczący się w zaplanowanym budżecie. Priorytetem jest dla nas dbałość o detal i praktyczność stosowanych rozwiązań.

Nadzór „pod klucz”

Koordynacja prac budowlanych, dostaw materiałów, montażu mebli i odbiorów technicznych. To propozycja dla tych osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą samodzielnie uczestniczyć w realizacji.

Krok 1 - Wysłanie zapytania

Zachęcamy do wysłania do nas wiadomości. Jeśli posiadają Państwo rzut swojego mieszkania, prosimy o wysłanie rysunków – będzie to dla nas pomocne w przygotowaniu wstępnej wyceny. Jeśli nie posiadają Państwo dokumentacji, wykonamy pomiary i rysunki będące podstawą do dalszej pracy.

Krok 2 - Spotkanie, omówienie
potrzeb i oczekiwań

Przed rozpoczęciem prac, dążymy do poznania Państwa oczekiwań. Podczas spotkania ustalimy priorytety oraz kwestie, które są dla Państwa najważniejsze.

Krok 3 - Projekt wnętrz wraz z kosztorysem

W oparciu o wytyczne i ustalenia przygotujemy koncepcję Państwa wnętrza. Po zaakceptowaniu koncepcji, przygotujemy projekt wykonawczy oraz szczegółowy kosztorys całego remontu.

Krok 4 - Realizacja wraz z nadzorem

Masz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z projektem. Wszystkie elementy dotrą na budowę na czas. Dbamy, aby prace były wykonywane w wysokiej jakości oraz odpowiednim terminie.

Krok 5 - Przekazanie kluczy do wykończonego mieszkania

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

Przewiń do góry

Zostaw swoje zapytanie, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą