Projekt mieszkania
w Warszawie
— powierzchnia 63m²

Nieruchomość składa się z pomieszczeń o nieregularnych kształtach, co jest charakterystyczne dla miejskich kamienic

Cel/wytyczne:

Mieszkanie znajdujące się w warszawskiej kamienicy. Kuchnia zaprojektowana dla małżeństwa ceniącego klasyczne rozwiązania, jednak niepozbawione nowoczesnych akcentów. Nieregularny kształt pomieszczenia stanowił dodatkowe wyzwanie projektowe.

Rozwiązania:

– Na podłodze zastosowano białe oktagonalne płytki, uzupełnione czarnymi kostkami. Regularny wzór pozwala ujednolicić kuchnię o nieregularnym kształcie. Aby nie musieć się trudzić z doczyszczaniem fug szczoteczką, wybrano ciemną spoinę, na której nie widać zabrudzeń.

– Zestaw mebli kuchennych to połączenie mebli z sieciówki z elementami wykonanymi przez stolarza na zamówienie.

– Uzupełnienie mebli stanowi kamienny polerowany blat kuchenny. Zastosowano podwieszany zlewozmywak, który wygląda świetnie i jest wygodny w utrzymaniu czystości.

– Wysokość pomieszczenia pozwoliła na wykonanie sufitu oraz listew przysufitowych w kolorze szarości.

– Podczas realizacji, odkryto cegłę na ścianie. Na budowie zdecydowaliśmy o wyeksponowaniu faktury cegły malując ścianę, płytki zastosowano wyłącznie tam, gdzie było to niezbędne.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

Klient #1

Klient

Inspiration for your design!

Poszukaj inspiracji do swojego projektu

Zobacz inne projekty

Kraków - 40m²

Projekt mieszkania w Krakowie – powierzchnia 40m²

Projekt mieszkania w Krakowie — powierzchnia 40m² Nieruchomość składa się z części dziennej połączonej z kuchnią, sypialni oraz łazienki Cel/wytyczne: Mieszkanie zaprojektowane pod wynajem. Głównym …

Czytaj więcej →
Warszawa - 63m²

Projekt mieszkania w Warszawie – powierzchnia 63m²

Projekt mieszkania w Warszawie — powierzchnia 63m² Nieruchomość składa się z pomieszczeń o nieregularnych kształtach, co jest charakterystyczne dla miejskich kamienic Cel/wytyczne: Mieszkanie znajdujące się …

Czytaj więcej →
Katowice - 55m²

Projekt mieszkania w Katowicach – powierzchnia 55m²

Projekt mieszkania w Katowicach – powierzchnia 55m² Nieruchomość składa się z części dziennej połączonej z kuchnią, sypialni oraz łazienki Cel/wytyczne: Mieszkanie zaprojektowane pod wynajem. Głównym …

Czytaj więcej →
Przewiń do góry

Zostaw swoje zapytanie, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą