Projekt mieszkania
w Krakowie
— powierzchni 36m2

Nieruchomość składa się z części dziennej połączonej z częściowo wydzieloną kuchnią, sypialni oraz łazienki

Cel/wytyczne:

Mieszkanie zaprojektowane pod wynajem.
Największym wyzwaniem było wydzielenie oddzielnej strefy sypialni w mieszkaniu oraz zaaranżowanie przestrzeni o niewielkim metrażu.

Rozwiązania:

– Szarość należy do najszlachetniejszych, w połączeniu z kolorem drewna pozwoliła uzyskać niezbędną przytulną atmosferę.

– Spójność wnętrza zapewnia powtarzająca się w każdym pomieszczeniu kolorystyka oraz naturalne materiały: drewno, kamień i tekstylia w delikatnych pastelowych odcieniach.

– Wzniesiono ścianę wydzielającą strefę sypialni, zgodnie z wytycznymi o zaprojektowaniu oddzielnej strefy. Wyburzono ściany małego schowka przy wejściu, aby zyskać jak największą strefę dzienną.

– Kuchnię zaprojektowano w minimalistycznym stylu, tutaj funkcjonalność jest na pierwszym planie. Ze względu na niewielki metraż, zaprojektowano półwysep kuchenny, gdzie zlokalizowano zlewozmywak i zmywarkę.
zlewozmywak w małej kuchni

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

Klient #1

Klient

Inspiration for your design!

Poszukaj inspiracji do swojego projektu

Zobacz inne projekty

Kraków - 40m²

Projekt mieszkania w Krakowie – powierzchnia 40m²

Projekt mieszkania w Krakowie — powierzchnia 40m² Nieruchomość składa się z części dziennej połączonej z kuchnią, sypialni oraz łazienki Cel/wytyczne: Mieszkanie zaprojektowane pod wynajem. Głównym …

Czytaj więcej →
Warszawa - 63m²

Projekt mieszkania w Warszawie – powierzchnia 63m²

Projekt mieszkania w Warszawie — powierzchnia 63m² Nieruchomość składa się z pomieszczeń o nieregularnych kształtach, co jest charakterystyczne dla miejskich kamienic Cel/wytyczne: Mieszkanie znajdujące się …

Czytaj więcej →
Katowice - 55m²

Projekt mieszkania w Katowicach – powierzchnia 55m²

Projekt mieszkania w Katowicach – powierzchnia 55m² Nieruchomość składa się z części dziennej połączonej z kuchnią, sypialni oraz łazienki Cel/wytyczne: Mieszkanie zaprojektowane pod wynajem. Głównym …

Czytaj więcej →
Przewiń do góry

Zostaw swoje zapytanie, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą