Projekt mieszkania
w Krakowie
— powierzchnia 57m2

Nieruchomość składa się z części dziennej połączonej z kuchnią, sypialni, gabinetu, oraz przestronnej łazienki

Cel/wytyczne:

Mieszkanie zaprojektowane pod wynajem. Głównym zadaniem było stworzenie nowoczesnego, eleganckiego wnętrza, które będzie można uzupełnić spersonalizowanymi dodatkami.

Rozwiązania:

– Zastosowano wielkoformatowe tapety w części dziennej oraz w sypialni. Oprawy świetlne w kolorze złota. Tkaniny tapicerskie foteli, kanapy oraz krzeseł to przyjemny w dotyku welur.

– W całym mieszkaniu zastosowano posadzkę drewnopodobną o wybarwieniu ciemnej deski. W części wejściowej położone zostały płytki gresowe o graficznym, czarno-białym wzorze. 

– Łazienka wykończona została płytkami wielkoformatowymi o wzorze imitującym marmur o użyleniu w ciepłych tonach. Dekor płytki współgra z bateriami łazienkowymi oraz lampami w odcieniach złota.

szafa z lustrami w sypialni tapierowane łóżko

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

Klient #1

Klient

Inspiration for your design!

Poszukaj inspiracji do swojego projektu

Zobacz inne projekty

Kraków - 40m²

Projekt mieszkania w Krakowie – powierzchnia 40m²

Projekt mieszkania w Krakowie — powierzchnia 40m² Nieruchomość składa się z części dziennej połączonej z kuchnią, sypialni oraz łazienki Cel/wytyczne: Mieszkanie zaprojektowane pod wynajem. Głównym …

Czytaj więcej →
Warszawa - 63m²

Projekt mieszkania w Warszawie – powierzchnia 63m²

Projekt mieszkania w Warszawie — powierzchnia 63m² Nieruchomość składa się z pomieszczeń o nieregularnych kształtach, co jest charakterystyczne dla miejskich kamienic Cel/wytyczne: Mieszkanie znajdujące się …

Czytaj więcej →
Katowice - 55m²

Projekt mieszkania w Katowicach – powierzchnia 55m²

Projekt mieszkania w Katowicach – powierzchnia 55m² Nieruchomość składa się z części dziennej połączonej z kuchnią, sypialni oraz łazienki Cel/wytyczne: Mieszkanie zaprojektowane pod wynajem. Głównym …

Czytaj więcej →
Przewiń do góry

Zostaw swoje zapytanie, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą