Nie projektujemy układów pomieszczeń.
Projektujemy komfort i funkcjonalność

Kraków - 35m²

Crudo&Posch APARTMENTS FIT-OUT powstało w wyniku obserwacji potrzeb Inwestorów. Wierzymy, że remont może być dla Ciebie przyjemnością. Świadczymy usługi, z których sami chcielibyśmy skorzystać.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz, ponieważ jest to nasza pasja. Dzięki długoletniemu doświadczeniu damy Ci gotowe rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i w mieszkaniu przeznaczonym na wynajem.

Za cel stawiamy sobie świadczenie usług, dzięki którym Inwestor na każdym etapie realizacji otrzymuje wsparcie. Nasz zespół to kwintesencja kompleksowego i profesjonalnego podejścia do projektowania oraz realizacji.

Specjalizujemy się we wnętrzach mieszkalnych, zajmujemy się mieszkaniami inwestycyjnymi oraz wnętrzami projektowanymi dla Inwestorów, którzy wykańczają mieszkania dla siebie.

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Joanna Dobosz – CEO, pomysłodawca i założyciel Crudo&Posch APARTMENTS FIT-OUT , architekt i kierownik budowy z wykształcenia. Zajmuje się projektowaniem wnętrz idealnie dopasowanych do potrzeb Inwestorów. Doświadczenie zdobywane podczas realizacji mieszkań na wynajem, projektów apartamentów indywidualnych oraz podczas realizacji programu telewizyjnego "Zgłoś remont" stacji HGTV pozwala czuć się swobodnie w dziedzinie wykańczania wnętrz.

Joanna-Dobosz_D10-4-857x1024 копия (1)
Przewiń do góry

Zostaw swoje zapytanie, a nasz menedżer skontaktuje się z Tobą