Joanna Dobosz – CEO, pomysłodawca i założyciel Crudo&Posch FIT-OUT APARTMENTS, architekt i kierownik budowy z uprawnieniami. Zajmuje się projektowaniem wnętrz dopasowanych do oczekiwań i potrzeb Inwestorów. Doświadczenie zdobywane podczas realizacji mieszkań na wynajem, projektów apartamentów indywidualnych oraz podczas realizacji programu telewizyjnego “Zgłoś remont” stacji HGTV pozwala czuć się swobodnie w dziedzinie wykańczania wnętrz.

 

Crudo&Posch FIT-OUT APARTMENTS powstało jako efekt obserwacji potrzeb Inwestorów. Wierzymy, że proces wykończenie mieszkania może być dla Ciebie przyjemnością. Świadczymy usługi, z których sami chcielibyśmy skorzystać.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz, ponieważ jest to nasza pasja. Dzięki długoletniemu  doświadczeniu damy Ci gotowe rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i w mieszkaniu przeznaczonym na wynajem.

Naszym celem jest świadczenie usług, dzięki którym Inwestor na każdym etapie realizacji otrzymuje wsparcie. Nasz zespół to kwintesencja kompleksowego i profesjonalnego podejścia do projektowania oraz realizacji.

Specjalizujemy się we wnętrzach mieszkalnych, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkań inwestycyjnych oraz prywatnych apartamentów dla Inwestorów, którzy wykańczają mieszkania dla siebie.

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Zespół Crudo&Posch FIT-OUT APARTMENTS 

 

Przewiń do góry