Apartment in Warszawa – area: 63m²

Nieruchomość składa się z pomieszczeń o nieregularnych kształtach, co jest charakterystyczne dla miejskich kamienic

Cel/wytyczne:

Mieszkanie znajdujące się w warszawskiej kamienicy. Kuchnia zaprojektowana dla małżeństwa ceniącego klasyczne rozwiązania, jednak niepozbawione nowoczesnych akcentów. Nieregularny kształt pomieszczenia stanowił dodatkowe wyzwanie projektowe.

Rozwiązania:

– Na podłodze zastosowano białe oktagonalne płytki, uzupełnione czarnymi kostkami. Regularny wzór pozwala ujednolicić kuchnię o nieregularnym kształcie. Aby nie musieć się trudzić z doczyszczaniem fug szczoteczką, wybrano ciemną spoinę, na której nie widać zabrudzeń.

– Zestaw mebli kuchennych to połączenie mebli z sieciówki z elementami wykonanymi przez stolarza na zamówienie.

– Uzupełnienie mebli stanowi kamienny polerowany blat kuchenny. Zastosowano podwieszany zlewozmywak, który wygląda świetnie i jest wygodny w utrzymaniu czystości.

– Wysokość pomieszczenia pozwoliła na wykonanie sufitu oraz listew przysufitowych w kolorze szarości.

– Podczas realizacji, odkryto cegłę na ścianie. Na budowie zdecydowaliśmy o wyeksponowaniu faktury cegły malując ścianę, płytki zastosowano wyłącznie tam, gdzie było to niezbędne.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

Klient #1

Klient

Inspiration for your design!

Look for ideas for your project

Zobacz inne projekty

Warszawa - 63m²

Apartment in Warszawa – area: 63m²

Apartment in Warszawa – area: 63m² Nieruchomość składa się z pomieszczeń o nieregularnych kształtach, co jest charakterystyczne dla miejskich kamienic Cel/wytyczne: Mieszkanie znajdujące się w …

Czytaj więcej →
Kraków - 40m²

Apartment in Krakow – area: 40m²

Projekt mieszkania w Krakowie — powierzchnia 40m² Nieruchomość składa się z części dziennej połączonej z kuchnią, sypialni, gabinetu, oraz przestronnej łazienki. Cel/wytyczne: Mieszkanie zaprojektowane pod …

Czytaj więcej →
Scroll to Top

Leave your request and our manager will contact you for details